Supermarket Management 2

Supermarket Management 2 1.0

Zarządzaj supermarketem i stań się punktem odniesienia dla innych sklepów spożywczych

Supermarket Management 2 sprawdzi Twoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i zarządzania sklepem. Oferując bogaty asortyment produktów i usług, spróbujesz zarobić duże pieniądze i stać się jednym z najlepszych sklepów w branży.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo poziomów gry
  • Optymalna trudność gry i jej charakter
  • Świetny samouczek

Wady

  • Czasem zbyt monotonna
  • Średnie animacje

Dobry
7

Supermarket Management 2 sprawdzi Twoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i zarządzania sklepem. Oferując bogaty asortyment produktów i usług, spróbujesz zarobić duże pieniądze i stać się jednym z najlepszych sklepów w branży.

Zadowolić klientów

W Supermarket Management 2 zaczynasz praktycznie od zera. Dostajesz malutki supermarket i niewielką sumę pieniędzy, z której musisz zrobić dobry użytek, aby zadowolić kupującego.

Klient klientowi nierówny. Tego dowiesz się już pierwszego dnia. Są wśród nich tacy, którzy oczekują dużego wyboru mięsa, ryb, mleka itd. Inni potrzebują doradzenia w wyborze produktu i chcieliby, żeby poświęcić im trochę czasu. Wielu z klientów nie lubi też długo czekać przy kasie. Jak widać, spektrum potrzeb jest rozległe. Nie zapomnij także o podstawowej funkcji, czyli utrzymaniu wystarczająco dużej ilości asortymentu na półkach, wypełniając luki po wybranych produktach.

Sama rozgrywka w Supermarket Management 2 jest bardzo szybka, co sprzyja chęci grania oraz pozwala w ekspresowym tempie dbać o potrzeby kupujących.

Każdy poziom Supermarket Management 2 ma swój ustalony wcześniej cel do zrealizowania. Zazwyczaj jest to osiągnięcie minimalnej kwoty dochodu.

Zarobione pieniądze można spożytkować na kilka sposobów. Warto co jakiś czas wyposażyć swój sklep w nowy sprzęt, aby iść z duchem czasu. Celem końcowym Supermarket Management 2 jest przecież rozwinięcie sklepu do dużych rozmiarów i dobrze funkcjonującej maszyny.

Kontrola gry

Rozgrywka w Supermarket Management 2 jest oparta na klasycznym modelu „wskaż i kliknij”, dlatego jest bardzo prosta w obsłudze. Dla przykładu, wystarczy kliknąć na pustej półce i wysłać naszego pracownika, aby ją zapełnił. Możemy również kazać mu otworzyć kolejną kasę, aby klienci nie czekali w zbyt długiej kolejce.

Prosta grafika

Grafika w Supermarket Management 2 nie powala na kolana. Jest jednak przejrzysta, prosta i nie przeszkadza w rozgrywce. Animacje także nie są zbyt wysokich lotów, jednak w połączeniu z dość dobrą oprawą dźwiękową spełniają dobrze swoją rolę.

Szybkie tempo gry i masa dobrej zabawy

Supermarket Management 2 to ciekawa gra strategiczna o charakterze biznesowym. Tytuł ten nie jest zbyt trudny, jednak trochę trzeba pomyśleć, a jego wysoka dynamika sprawia, że sporo się dzieje i przyciąga naszą uwagę. Zaciekawi z pewnością wielu graczy, którzy szukają szybkiej i chwilowej rozrywki.

Najczęściej pobierane Strategiczne na mac

Więcej
Supermarket Management 2

Download

Supermarket Management 2 1.0

Opinie użytkowników o Supermarket Management 2